Fejér Ákos Általános Iskola

Fejér Ákos Általános Iskola

Fejér Ákos Általános Iskola

Fejér Ákos Általános Iskola

Fejér Ákos Általános Iskola

 2019-2020 TANÉV

         Előkészítő osztály:

  1. BAKK KIMBERLI                                
  2. BUKURAS LEILA
  3. CZÁRI TAMÁS
  4. DASCĂLU ALEXANDRU - CRISTIAN
  5. GÁBOR RAJMOND - ISTVÁN
  6. GYURKA LENKE
  7. MOLNÁR ANDREA
  8. ÖTVÖS ANNAMÁRIA
  9. SZÁFTA BARBARA - IRINGÓ
  10. SZÉKELY BALÁZS
  11. VARGA GRÉTA - KITTI

Tanítónő: SORBÁN CSILLA

          I. osztály:

  1. BARTOS ROBERT                              
  2. BODOR ORSOLYA NÓRA
  3. BUJDOS ELIZABETH
  4. CALMAN HENRIC
  5. CSATLÓS KRISZTA
  6. DEÁK ANNA
  7. DUKA ÁKOS ISTVÁN
  8. GÁBOR ZSOMBOR
  9. ILIÉS NÓRA ORSOLYA
  10. PAIZS ELŐD
  11. Păcurici ADRIAN
  12. SABOU CINTIA SZILVIA
  13. SZAKÁCS RENÁTA
  14. VARGA ÁRON BOTOND
  15. VARGA BENCE MIKLÓS
  16. VARGA HUNOR
  17. VARGA JÁZMIN
  18. ZOLTÁNI TAS MÁRK

Tanítónő: STEGBAUER ILDIKÓ

II. osztály:

  1. BAKK KRISTÓF                              
  2. BARTOS ROLAND-KÁROLY
  3. BUKURÁS BEATRIX
  4. CZÁRI RÓBERT
  5. GÁBOR BALÁZS
  6. GHERGHEY MÁRK
  7. GRANCEA VIVIEN-EMESE
  8. ILYÉS BOTOND
  9. JANI ÁGOTA
    1. MOLNÁR LEILA
    2. NEAGU MÁTÉ
    3. NYÁGULY CSABA-RÓBERT
    4. ÖTVÖS ROLAND
    5. SIMON SÁNDOR
    6. URSZULY GYOPÁR –VIVIEN
    7. VANCEA TAMÁS
    8. VARGA  ANITA
    9. VARGA BARBARA-OLIVIA
    10.  VARGA BEATRIX

Tanító:  BARTOS JULIÁNNA

III. osztály:

  1. BAKK ERIK
  2. BARTOS BIBORKA
  3. BERSZÁN HUNOR –SZABOLCS
  4. BERSZÁN ISTVÁN- ZSOLT
  5. BOGDÁN CSANÁD –TAMÁS
  6. BUKURÁS LEVENTE
  7. DACZÓ SZILÁRD
  8. DEÁK GERGŐ
  9. ILIÉS HELGA- ANITA
  10. KOZÁK CYNTIA –SZABINA
  11. NEAGU ERIK-KRISZTIÁN
  12. SIMON KLÁRA – JOHANNA
  13. SZAKÁCS ANITA
  14. SZÁSZ HENRIETTA
  15. SZŐCS TAMARA- BOGLÁRKA
  16. VARGA IMELDA
  17. VARGA NIMRÓD-ÁRPÁD
  18. ZOLTÁNI ALEXANDRA –VIVIENN

TanítóBARDOCZ ENIKŐ

      IV. osztály:

  1.  Grancea Anita-Barbara                    
  2. Ilyés Hunor
  3. Nyitrai Gréta-Mária
  4. Osoloş Anett
  5. Osoloş Szidónia
  6. Păcurici Alex-Milan
  7. Román Kincső-Boglárka
  8. Sándor Timea
  9. Varga Márton
  10. Varga Loránt

Tanító: FÜLÖP ORSOLYA - BEÁTA

    V. osztály:

  1. BÁLINT SZILVIA         
  2. BUCURAS TIHAMÉR
  3. GÁBOR LÍVIA-ANITA
  4. GRANCEA RÓBERT-HUNOR
  5. KICSI VENCEL
  6. MÁLNÁSI ERIK - ERVIN
  7. MIKLÓS MÁRK-LUKÁCS

8. NAGY TÜNDE-MÓNIKA

9. NYÁGULY SZABOLCS

10. NYÉGRA ISTVÁN-EDMOND

11. SIMON VALENTIN

12. SZAKÁCS SZILVIA-TÍMEA

13. VIRÁG LÉNÁRD-ATTILA

14. VIŞAN HANNA-ROBERTA

     Osztályfőnök: PÉTER ANDREA

VI. osztály:

  1. BARTOS MÁTÉ LÁSZLÓ
  2. BUKURÁS VILMOS
  3. CALMAN  ERIK LEVENTE
  4. CZÁRI ANITA ANDREA
  5. CSATLÓS KRISZTIÁN
  6. DACZÓ GÁSPÁR
  7. GRANCEA ALPÁR RÓBERT
  8. JÁNÓ HUNOR CSABA
  9. NYÁGUI DÁVID
  10. ÖTVÖS NORBERT
  11. SÁNDOR TAMÁS
  12. SORBÁN BOGDÁN RÓBERT
  13. SORBÁN JÁNOS DÁNIEL
  14. VARGA IMOLA

Osztályfőnök: SALA ENIKŐ

VII. osztály:

  1. ANTALKA HAROLDA-ÁRPÁD
  2. BARTHA ROLNAD
  3. BODOR JULIANNA-TERÉZ
  4. BUKURAS RENÁTA
  5. DIMA ISTVÁN-CSONGOR
  6. GÁBOR BEÁTA
  7. GRANCEA RICHÁRD-TIHAMÉR
  8. KICSI GYOPÁR
  9. LEPEDUS CSONGOR
  10. MOLNÁR EDIT-ANNAMÁRIA
  11. NAGY BALÁZS-LORÁND
  12. ONICA HELGA-IMELDA
  13. TOKOS-HERBSZT KRISZTIÁN

Osztályfőnök: DEÁK BEÁTA KINGA

  VIII. osztály:

  1.   BARABÁS HENRIK ATTILA
  2.   CSIKI ANITA
  3.   DELNE KAMILLA
  4.   DUCA HANNA
  5.   HAJNAL HELGA
  6.   ILYES HENRIETTA
  7.   MOLNÁR SZABOLCS
  8.   MORÁR ROICHÁRD
  9.   PETKI ATTILA
  10. PETŐ EDINA
  11. RUZSA ORSOLYA
  12. SÁNDOR SZIDÓNIA
  13. SORBÁN CSABA

Osztályfőnök: FORRAI KRISZTINA LILLA

Óvónők:

BENEDEK CSILLA

BEKE ÉVA ETELKA

Tanítónők:

SORBÁN CSILLA

STEGBAUER ILDIKÓ

BARTOS JULIÁNNA

BARDOCZ ENIKŐ

FÜLÖP ORSOLYA – BEÁTA

Tanárok:

PÉTER ANDREA

SALA ENIKŐ

DEÁK BEÁTA KINGA

FORRAI KRISZTINA LILLA

SZŐCS DOMOKOS

BOTOS ERZSÉBET ERIKA

RÓZSAI IMRE JÁNOS

MAKSAI ÁGNES INGRID

JÁNOSI ÁGNES

PETRES MELINDA

IGAZGATÓ:

NAGY EMERIC ALEXANDRU